Apie mus

Kai išbandyti visi miesto malonumai, išgerta jūsų mėgstama kava, stebint senamiesčio ar kitų pastatų stogus – laikas leistis į kelionę kitur. Į miškais ir ežerais apsuptą gyvenimą.

Kelionės prasideda dar nė nekeliaujant. Pasiruošimas joms – išbudina jūsų vaizduotę kūrybai. Nepamirškite savo dailių ar grubiapadžių batų. Svarbūs tokie, kurie jus lydės visuose atradimuose net jei jie būtų tylūs vidiniai. Kad visi žingsniai būtų komfortiški. O kai reiks patirti dar daugiau – miškai basoms pėdoms pasiūlys natūralią paklodę.

Kelias į Vila OM veda pro miškus, besisukančiais keliukais. Važiuodami pakeliui paliekate senais mediniais kryžiais pažymėtas kryžkeles. Tegul dar gyvuoja ta sena tradicija. Visas peizažas – jūsų kūrybai ir stiprybei. Imkite visa, kas įkvepia. Mėgaukitės kelione, ji – dalis jūsų pasirinkto poilsio.

Kai atkeliaujate – susitinkame. Esame įsikūrę šalia senos sodybos, laukinių obelų, pratekančio sraunaus upelio, jungiančio 2 ežerus, kalvų, apaugusių pušimis, paįvairintomis eglėmis. Žmogaus štrichas čia irgi svarbus. Dailiname savo erdvę ir taip įdedame dalį savęs.
Gamtoje laikas šiek tiek sustoja ir kviečia į asmeninius turtingus patyrimus. Ar esate ryto, vidudienio, vakaro ar nakties žmogus? O kokie maloniausi jūsų patyrimai: kvapai, garsai ar vaizdai?

Taip kiekvienas randa savo: nuo saulėtekių ir braidžiojimo rytine rasa, vidurvasario karščio ir gaivaus ežero vandens po šuolio, link tykesnio vakaro, vabalų griežimo ir pirties garavimo.

Sakoma, kad kuriantis žmogus suvartoja daug iš aplinkos, kad viską perleidęs per save – galų gale atiduotų naują kūrinį pasauliui. Tad nekukliai kviečiame vartoti! Tik vartoti tai, kas tikra, gyva, kas neišsinaudoja ir nesibaigia. Gamtos apsupty pilna įspūdžių. Priklauso nuo jūsų skonio, ką patrauks atrasti.

Atvykus kviečiame rinktis sau tinkamiausią gyvenamą vietą iš 4 skirtingų namų, o juose atskirų gyvenamųjų erdvių. Nuo dviviečių iki devynviečių pritaikytų gyvenamų erdvių, nuo miško iki ežero vaizdo, kambarių su židiniu ar namelio su šilta pirtimi ar kubilu.
Visą kompleksą apjungia bendra laužavietė, 3 pavėsinės, baltoji salės erdvė sportui, susikaupimui ar meditacijai, pirtis ir 3 kubilai, ežero lieptas, vasaros pramogos vandenyje ir gausybė pasivaikščiojimo takų, daugiau ar mažiau pramintų, priklausomai, ko ieškote atvykę.

Kad atsibustų jūsų pojūčiai!

+ 370 698 30 500

labas@vilaom.lt

I – VI / 09:00 – 18:00
VII / 10:00 – 16:00
54°36’16.3″N 24°44’16.5″E
Paungurių kaimas, Trakų raj., LT-20282

Rezervuoti